Korvpall

VIDEO | Stephen Curry seljatas oma jõuluneeduse

Senise karjääri jooksul esimese jõulupüha mängudes kahvatult esinenud Stephen Curry seekord enam vaikseks ei jäänud. Ta viskas Golden State Warriorsi 116:107 võidus Phoenix Sunsi üle 33 punkti.

Curry oli eelneva kaheksa 25. detsembril peetud kohtumise peale keskmiselt kogunud ainult 13,1 punkti mängus.

Sel korral oli tal juba 11 silma koos, kui ta kolm minutit enne avaveerandi lõppu esimest korda puhkama läks.

Viskepäev küll endisel MVP-l kõige parem ei olnud. Kolmeseid sopsas ta 16-st viis ja väljakult kokku läks korvi ainult kümme üritust 27-st.

Warriorsi täht lisas oma kontole veel neli lauapalli, kuus korvisöötu, kolm vaheltlõiget ja ühe kulbi.

Just Curry juhtimisel kallutas Golden State tasavägise kohtumise enda poolele, kui tema osalusel tuli viimase veerandi alguses viigiseisu pealt üheksa järjestikust Warriorsi punkti ja kodus mänginud Suns ei saanud enam kordagi juhtida.

Võit viis Warriorsi liigatabelis Sunsist mööda, põhiturniiri liidriks.