Jälgi meid

Korvpall

VIDEO | Real Madrid krooniti Hispaania meistriks

Finaalseeria neljandas mängus alistas Real Madrid koduväljakul Barcelona skooriga 81:74 ja krooniti esimest korda kolme aasta jooksul Hispaania meistriks.

Parim mängija väljakul oli kahtlemata Roheneemesaarte hiiglane Edy Tavares, kes kogus 25 punkti ja eksis vaid kahel viskel. Samuti jäi statistikareale kirja 13 lauapalli ja üks blokeeritud vise.

Tavares ei domineerinud mitte ainult neljandas mängus, vaid läbi terve seeria ja valiti oodatult finaalseeria kõige väärtuslikumaks mängijaks.

Neljandas mängus oli initsiatiiv algusest peale kodumeeskonna käes ja Barcelona ülesandeks jäi kuidagi mängus püsida, et vahe liiga suureks ei käriseks. Kolmanda veerandi lõpuks jõudis Kataloonia klubi küll kõigest ühe punkti kaugusel, kuid neljandal läks Real taas kiirelt eest ära.

Viimase veerandi kangelaseks kujunes lisaks Tavaresile ka 35-aastane prantslasest tagamängija Fabien Causeur, kes tabas mitmeid raskeid viskeid ja kogus oma 17 punktist 8 neljandal veerandil.

Barcelona resultatiivseim oli Nikola Mirotic 14 punktiga, kuid neljandal veerandil jäi tema saldosse vaid 2 punkti.

Sarnaselt finaalseeria varasemate mängudega tõi Realile võidu agressiivne kaitse ja üleolek lauapallides, mida Real Madri sai 8 tükki rohkem.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds