Korvpall

VIDEO | Golden State Warriors võitis NBA meistritiitli

NBA finaalseeria kuuendas mängus alistas Golden State Warriors skooriga 103:90 Boston Celticsi ja võitis ühtlasi terve finaalseeria seisuga 4:2. Warriorsi jaoks on tegemist esimese meistritiitliga nelja aasta jooksul, kuid samas juba neljandaga kaheksa aasta jooksul.

Bostonis toimunud otsustavas mängus võttis Golden State kohe algusest juhtohjad enda kätte. Avaveerand võideti viie punktiga ja poolajaks oli edu 15 punkti. Kolmandal veerandajal tuli Celtics veidi lähemale, kuid Warriors siiski kontrollis olukorda.

Finaalseeria kõige väärtuslikumaks mängijaks valitud Stephen Curry viskas meeskonna parimana 34 punkti ja väga olulise panuse andis ka Andrew Wiggins, kes lisaks 18 punktile aitas kaitses maha võtta Bostoni kõige ohtlikuma mängija Tatumi. Bostoni liidri arvele jäi viimases mängus 40 minutiga kõigest 13 punkti.