Jälgi meid

Korvpall

VIDEO | Giannis Antetokounmpo tegi NBA play-offis kolmikduubliga ajalugu

Giannis Antetokounmpo aitas Milwaukee Bucksil NBA play-offi teise ringi seeria Boston Celticsi vastu avada 101:89 võiduga ja selle käigus tegi ta klubi ajalugu.

Kreeka Friigist sai Bucksi ajaloos esimene mängija, kes play-offis suutnud mitu kolmikduublit teha. Selleni jõudis ta 24 punkti, 13 lauapalli ja 12 korvisööduga.

Antetokounmpol oli juba esimese poolajaga kirjas 14 silma, kaheksa lauda ja seitse söötu ning tema juhtimisel domineeris Milwaukee tervet matši.

Kahekordne liiga MVP suutis särada isegi vaatamata tõsiasjale, et tal oli üks tema play-offi karjääri halvimatest viskepäevadest. 25-st üritusest pani Antetokounmpo lõpuks läbi korvirõnga ainult üheksa.

Giannis sai oma esimese play-offi kolmikduubli kirja eelmisel aastal. Enne teda olid ainsad kaks meeskonna play-offi kolmikduublit sündinud Paul Pressey ja Kareem Abdul-Jabbari esituses vastavalt aastatel 1986 ja 1970.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds