Korvpall

VIDEO | Dallas Mavericks jäi Läänekonverentsi finaalseerias 2:0 kaotusseisu

Luka Dončić

Läänekonverentsi finaalis toimus möödunud ööl seeria teine mäng, kus kolmanda asetusega Golden State Warriors alistas skooriga 126:117 neljanda asetusega Dallas Mavericksi. Seeriat juhib Golden State 2:0. Järgmine mäng toimub Eesti aja järgi pühapäeva öösel vastu esmaspäeva.

Ühel hetkel oli Warriors juba 19 punktiga kaotusseisus, kuid tänu tugevale teisele poolajale tuldi kaotusseisust välja ja võideti mäng. Kolmandal veerandajal lasti Dallasel visata vaid 13 punkti.

Teises mängus oli võitjate parim Stephen Curry 32 punkti, 8 lauapalli ja 5 resultatiivse sööduga. Kevon Looney lisas 21 punkti, mis on tema play-offide parim tulemus, ja võttis 12 lauapalli.

Kaotajate kõige silmapaistvaim mängija oli taaskord Luka Doncic, kes kogus mängu parimana 42 punkti, 5 lauapalli ja 8 resultatiivset söötu. Jalen Brunson lisas 31 punkti.