Jälgi meid

Korvpall

VIDEO | Chris Pauli tagasi saanud Phoenix Suns kindlustas põhiturniiri võidu

Phoenix Suns võttis neljapäeval NBA-s Denver Nuggetsi vastu oma hooaja 60. võidu ja kindlustas sellega põhiturniiri võidu.

Suns, kelle ridades oli pärast kuu aja pikkust mängupausi tagasi Chris Paul, kallutas mängu 140:130 enda kasuks väga tugeva viimase veerandajaga, mis võideti 36:24.

Paul naasis 17 punkti ja 13 korvisööduga. Mängu parimaks kujunes Devin Booker, kes püstitas 49 punktiga oma hooaja rekordi. Ta tabas väljakult 25-st viskest 16 ning lisas oma kontole veel kümme korvisöötu.

Denveri parim oli väljakult vaid korra eksinud Nikola Jokic, kes ajas kokku 28 punkti, kuus lauapalli ja kuus korvisöötu.

Suns suutis põhiturniiri kaks nädalat enne selle lõppu võita vaatamata tõsiasjale, et Paul jättis murtud pöidlaga vahele 15 mängu.

Meeskond, kes alles neli hooaega tagasi lõpetas põhiturniiri viimasena, on pärast aastavahetust 39-st mängust võitnud 33 ja hooaja 14-st kaotusest kolm tulid esimese nelja mänguga.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds