Jälgi meid

Korvpall

VIDEO | 19-aastasest austraallasest sai NBA ajaloo noorim järjestikuste kolmikduublitega mängija

Oklahoma City Thunderi ridades väga edukat debüüthooaega tegev Josh Giddey sai esmaspäeval hakkama ajaloolise saavutusega, kui ta tõusis NBA-s noorimaks järjestikuste kolmikduublitega mängijaks.

Oktoobris 19-aastaseks saanud Giddey aitas Thunderil lisaajal 127:123 alistada New York Knicksi, kogudes karjääri parimat tähistavad 28 punkti, 11 lauapalli ja 12 korvisöötu.

Tema eelneva kohtumise saagiks Chicago Bullsi vastu oli 11 punkti, 12 lauapalli ja 10 söötu. Austraallane on liiga ajaloos seitsmes uustulnuk, kes järjestikustes mängudes kolmikduubli väärilised numbrid kogunud.

Läinud suvise drafti kuuendal valikul on nüüd kokku kirjas kolm kolmikduublit ning ta on viimase 20 aasta jooksul Luka Doncici ja Ben Simmonsi järel alles kolmas kollanokk, kes neid nii palju suutnud kogu krabada.

Ühtlasi märkis kohtumine Giddey kaheksandat vähemalt kümne sööduga mängu ja NBA-s on teismelistena neid rohkem suutnud ainult Stephon Marbury (9) ja LeBron James (11).

Hooaja keskmised näitajad on Giddeyl 12,3 punkti, 7,7 lauapalli ja 6,3 söötu.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds