Jälgi meid

Korvpall

Vassilis Spanoulis tõmbas üliedukale karjäärile joone alla

Euroopa üks kõigi aegade edukamaid korvpallureid Vassilis Spanoulis teatas laupäeval oma mängijakarjääri lõpetamisest. Legend lahkub lavalt 38-aastasena.

Spanoulis on kolmekordne Euroliiga võitja ning ühtlasi sarja kõigi aegade edukaim korvikütt ja söötude jagaja. Tema nimele kuuluvad ka mitmed rekordid Kreeka liigast, kus ta jõudis seitsme meistritiitli võiduni.

Koondise särgis tuli Spanoulis 2005. aastal Euroopa meistriks ning aasta hiljem sai ta endale kaela MM-i hõbemedali. Ühtlasi on tal kodus ka üks EM-i pronksmedal.

11 aastat Olympiacose särgis veetnud mängumees teatas lõpetamisest Instagramis, kus kirjutas: “Mõni aeg tagasi teatasin presidentidele, et kätte on jõudnud aeg sulgeda oma elu suurim peatükk ja tänasin neid koos saavutatu eest. See oli raske otsus, aga ma pole kurb. Korvpall andis mulle unikaalse teekonna, mis oli täis pingelisi hetki ja suurepäraseid emotsioone. See andis mulle kõik ja mina andsin sellele kõik.”

“Olympiacosest kujunes minu saatus ja mu kõige ilusam osa. Lahkun tundes uhkust selle üle, mida saavutasime, aga ka selle, mis me pärast rasket lahingut kaotasime. Ennekõike lahkun täistundega, kuna mängisin kauem, kui oskasin unistada.”

“Tahan südamest tänada kõiki, kes on kõigi nende aastate jooksul mu kõrval olnud: presidendid, treenerid, meeskonnakaaslased, kaastöölised ja vastased. Kõige rohkem tahan aga tänada fänne nende armastuse eest. See armastus andis mulle jõudu pingutada iga päev rohkem ja see armastus jääb mind igavesti suunama.”

“Tänan teid kõiki südamest, Vassilis Spanoulis, laps, kes unistas korvpalli mängimisest.”

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Spanoulis Vassilis (@vassilis7span)

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds