Korvpall

Valitsev meister sai suure kaotuse, Klay Thompson saadeti väljakult minema

Korvpalliliigas NBA sai suure kaotuse valitsev meister Golden State Warriors, kui võõral väljakul kaotati tulemusega 105:134 Phoenix Sunsile.

Kohtumine otsustati ära teisel poolajal, mille Suns võitis 23 punktiga. Võitjate parimaks tõusis Devin Booker 34 punktiga, kaotajate resultatiivseim Stephen Curry 21 silmaga.

Golden State Warriors mängis viimase veerandaja ilma Klay Thompsonita, sest mängija teenis kaks tehnilist viga. Esimene vastasmängijaga jagelemise tõttu ning teise kohtuniku suhtes liigse rahulolematuse näitamise eest.

Phoenix jätkab hooaega kolme võidu ja ühe kaotusega, Warriorsil on kirjas kaks võitu ja kaks kaotust.