Korvpall

Real Madrid lasi Partizanil esimesel veerandajal visata 40 punkti, kuid võitis kohtumise

Euroliiga lõppenud voorus pakkusid Real Madrid ja Belgradi Partizan eriskummalise kohtumise.

Nimelt viskas Partizan esimesel veerandajal lausa 40 punkti, kuid suutsid siiski kohtumise kaotada.

Real Madrid pani paremuse maksma teisel ja kolmandal veerandajal, mis võideti vastavalt 11 ja 9 punktiga. Kogu mäng võideti tulemusega 105:97.

Võitjate parimana tõi vanameister Sergi Llull 20 punkti. Kaotajate poolelt vastas samaga Zach LeDay.

Real Madrid tõusis tänu võidule tabelis kolmandaks, Partizan jätkab tabeli teises pooles.