Jälgi meid

Korvpall

Olympiacos krooniti Kreeka meistriks

Olympiacos on taas Kreeka meister pärast Panathinaikose alistamist finaalseeria kolmandas mängus 93:74. Giorgos Bartzokase hoolealused tegid finaalseerias puhta töö ja võitsid kogu seeria 3:0.

Tegemist oli Olympiacose esimese Kreeka meistritiitliga pärast 2016. aastat ja ühtlasi võideti meistritiitel esimesel hooajal pärast kaheaastast pausi Kreeka liigast. Kokku on Olympiacose nimel nüüd 13 meistritiitlit.

Peatreener Bartzokase jaoks oli tegemist samuti märgilise võiduga, sest kreeklane polnud varem oma kodumaa meistritiitlit võitnud. Olympiacosega oli tal aastast 2013 juba ette näidata Euroliiga meistritiitel, kuid kodumaal oli kõige kirkam autasu veel võitmata.

Finaalseeria viimases mängus võis poolajal juba Olympiacose võidus võrdlemisi kindel olla, sest juhiti 15 punktiga. Kolmanda veerandaja lõpetuseks tegi Panathinaikos 9:0 spurdi, millega vähendati vahe kümnele punktile, kuid rohkemaks jõudu ei jagunud.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds