Jälgi meid

Korvpall

Milwaukee lõi lätlase minema, et endale Maccabi tagamängija tuua

Maailma tugevaim korvpalliliiga NBA on taaskord Euroliigast tugevdust saamas. Kaks hooaega Tel Avivi Maccabis mänginud Elijah Bryant on tegemas kaheaastast lepingut Milwaukee Bucksiga.

Milwaukee loobus laupäeval lätlase Rodions Kurucsi teenetest, et Bryantile ruumi teha. Tema vabastamise eest makstakse Maccabile 500 000 dollarit ehk veidi üle 400 000 euro.

Bryant on Bucksile tuttav mängumees, kuna kuulus 2019. aastal meeskonna suveliiga satsi. Väidetavalt taheti teda endale tuua ka juba eelmisel aastal, aga siis otsustas Bryant Iisraeli jäädi.

26-aastane tagamees  kogus tänavu Iisrali meistrivõistlustel keskmiselt 13,6 punkti, 3,8 lauapalli ja 2,8 resultatiivset söötu. Eurolliga suutis ta panustada 9,8 punkti, kolme lauapalli ja kahe korvisööduga.

Kurucs tegi üleeelmisel hooajal NBA-s Brooklyn Netsi särgis korraliku kollanoka aasta, aga ta pole pärast seda enam eriti pilti pääsenud ja meeskond loobus temast tänavu jaanuaris James Hardeni tehingu käigus, mis viis Cesisest pärit mängumehe Houstonisse, kust ta omakorda märtsis Milwaukee’sse jõudis.

Bucksi eest käis Kurucs väljakul vaid viies kohtumises, kogudes keskmiselt 6,8 minutiga kolm punkti mängus.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds