Jälgi meid

Korvpall

Michael Jordan avaldas oma arvamust plaanitava NBA hooaja jätkamise osas

Pärast kuudepikkust ootamist on NBA tulnud viimaks välja kuupäevaga, millal liigaga edasi minna. Väidetavalt sihitakse hetkel liiga jätkamiseks 31. juulit.

Pärast uudise avalikustamist on hakatud spekuleerima nii selle üle kus kohtumised peetakse ning millised tiimid neist osa võtma hakkavad.

Staarid nagu Damian Lillard ning Harrison Barens on juba oma vastumeelsust hooaja jätkamisele väljendanud ning ajakirjaniku Shams Charania sõnul arvab niisamuti ka Michael Jordan.

Mehe jutu järgi kaalutakse hooajaga edasi minemiseks mitmeid alternatiive, kuid milline neist parim on, pole veel teada.

Põhiliseks argumendiks hooaja mittejätkamise kasuks on küsimus, et miks peaksid edasipääsulootuse minetanud meeskonnad oma mängijaid mitte millegi eest ohtu panema. Kui kohtumistelt mingit tulu saada pole, siis ei ole tõenäoliselt mõtet riskida ka oma mängijate vigastustega ning sellega panna ohtu ka järgmine hooaeg.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds