Jälgi meid

Korvpall

Luka Doncic on enne NBA hooaega enesekindel ja usub Dallase edusse

Euroliiga hooaja ja final fouri MVP, Euroopa meister ja ookeanitaguse liiga lõppenud hooaja parim uustulnuk sloveen Luka Doncic ei lase ennast kõrgetasemelisest NBA läänekonverentsist heidutada ja usub, et ka Dallas Mavericks suudab ennast play-off kohale mängida.

Ajakirjanikud esitasid noorele staarile küsimuse, kas Dallas jõuab konverentsi esikaheksasse ja Doncici vastus oli lühike ja konkreetne: “Me jõuame”. Hiljem lisades: “Me jõuame play-offi, me peame jõudma, see on meie plaan ja ma arvan, et me saame sellega hakkama”.

Objektiivsed korvpallifännid on pigem arvamusel, et ülitihedas konkurentsis on Dallas üks nendest meeskondadest, kes play-offi ei jõua. Favoriitideks esimesele kaheksale kohale peetakse Los Angeles Clippersit, Los Angeles Lakersit, Portland Trail Blazersit, Denver Nuggetsit, Houston Rocketsit, Utah Jazzi, Golden State Warriorsit ja San Antonio Sprusi või New Orleans Pelicansi.

Lõppenud hooajal saavutas Dallas Mavericks 81-st mängust vaid 33 võitu, mis andis läänekonverentsis eelviimase koha ehk 14-nda koha. See tulemus tehakse algaval hooajal kindlasti üle.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds