Jälgi meid

Korvpall

Los Angeles Lakers ja Golden State Warriors pidasid kontrollkohtumise – milliseid järeldusi tegid spetsialistid?

Golden State Warriors pidas oma uues koduhallis esimese ametliku kohtumise ning võttis vastu 101:123 kaotuse Los Angeles Lakersilt. Milliseid järeldusi kohtumisest teha?

Lebron James ja Anthony Davis koos on igale vastasele väga suur probleem.

Davis mängis 18 minutit ning viskas 22 punkti, Lebron 17 minutiga 15 punkti ja 8 resultatiivset söötu. Meeste jaoks oli see esimene kohtumine ühes meeskond, kuid üksteise mõistmine ja koostöö muljetavaldav. Lebron leiab väga osavalt Davist söötudega üles ning Anthony ei jää olukordade realiseerimisega hätta. Ideaalne duo, mis saab olema iga vastasmeeskonna õudusunenägu.

Golden State Warriorsit ei tundnud platsil ära.

Kas see oli tõesti meeskond, mis mängis eelmine aasta finaalis ja võitis aasta varem meistritiitli. Jah, palju mängijaid on meeskonnast lahkunud, kuid mängupilt oli alla igasuguse arvestuse. Warriors tundus täielikus segaduses – suure apsakad kaitses, mis pakkusid Lakersile vabasid viskekohti ja lihtsaid korve, rünnakul ei leidnud mängijad üles oma kohti.

D´Angelo Russell debüüt oli väga tagasihoidlik.

D´Angelo Russell, kes palgati eelkõige meeskonda skoori tegema, ei saanud sellega esimeses kohtumises kohe kuidagi hakkama. Üheksast viskest tabas noor superstaar vaid kaks ja eksis kõigil neljal kaugviskel, mõni vise oli lausa täiesti lootusetu. On näha, et D´Angelol läheb kõvasti aega, et sulanduda Warriorsi meeskonda.

Lakersi kaksiktornid.

On teada, et Anthony Davisele ei meeldi mängida keskmängijana ning ta eelistab tegutseda positsioonil neli. Arvestades tema oskusi on see ka igati loogiline. See tähendab, et Davise hakkab koos patsil olema JaVale Mcgee või Dwight Howardiga, mis muudab Lakersi koosseisu automaatselt väga pikaks ja korvialuse kaitse väga kõrgele levelile. Jällegi on vastastel palju nuputamist, kuidas sellise koosseisu vastu hakkama saada.

Erilisi järeldusi antud kohtumisest ei tasuks teha.

Jah, esialgse pildi sai meeskondadest ette, kuid sügavamaid järeldusi ei maksaks veel teha. Tegemist oli alles esimese kontrollkohtumisega ning tähtsate mängudeni on veel tohutult aega. Praegused koosseisus võivad tänu vigastustele ja erinevate mängijate esitustele veel totaalselt muutuda.

NBA hooaeg algab juba 22. oktoober.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds