Jälgi meid

Korvpall

LeBron James ei usu, et halb hooaeg uute mängijate värbamisel takistuseks saab

lebron and rondo lakers

Ilmselgelt ei läinud Los Angeles Lakersi hooaeg nii nagu seda loodeti. Esimene hooaeg koos LeBron James`iga ning tulemuseks ei ole ette näidata isegi play-off kohta.

Kui LeBron James`i käest küsiti, et kas halb hooaeg võib saada takistuseks uute mängijate hankimisel, siis mees ise vähemalt seda ei uskunud.

“Ma ei usu, et see midagi peaks muutma. Ilmselt teadsid kõik, et hooaeg tuleb raske. Seda isegi siis kui kõik oleks 100% terved olnud ning 82 mängu kaasa teinud.

Ilmselgelt fakt, et nii mina, Rajon Rondo kui mitmed teised olime hooaja keskel vigastatud, jättis oma pitseri. Meie meeskond ehitati pikale varupingile, kuid kui seda mitmete meeste puudumise tõttu ei eksisteeri, siis meie eelis kaob.

Meil on võimalus sel suvel läbi vabaagentide värbamise ning draftivalikude kaudu paremaks saada ning usun, et meie treenerid ning juhatus saavad sellega hakkama,” andis LeBron mõista, et siit saab ainult paremaks minna.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds