Jälgi meid

Korvpall

LeBron James ei kavatse olümpiamängudel osaleda

LeBron Jamesi teekond sai tänavu NBA play-offis ootamatult varakult otsa, kui Los Angeles Lakers kohe avaringis Phoenix Sunsi vastu konkurentsist pudenes. Kuningas saaks nüüd rahulikult hakata Tokyo olümpiamängudeks valmistuma, aga seal ta siiski osaleda ei kavatse.

James ei suutnud karjääri jooksul esimest korda play-offi avaringist edasi pääseda ning OM-i asemel oli tal kaotuse järel fookuses hoopis oma filmi promomine.

“Ma arvan, et mängin sel suvel hoopis Tune Squadi eest, mitte olümpiamängudel,” ütles James pärast Sunsi vastu langemist.

Neljakordne NBA meister on peaosaline juulis esilinastuvas filmis “Space Jam 2”, kus ta koos Looney Tunes karakteritega palliplatsi jagab.

James on varasemast kahekordne olümpiavõitja ning tal on kodus ka üks pronksmedal.

USA koondisekandidaatide seas on kokku 57 mängijat. Meeskonna koosseis sõltub paljuski sellest, kuidas kulgeb NBA play-off, sest meeste korvpalliturniir algab Tokyos vaid mõni päev pärast finaalseeria võimalikku 7. mängu kuupäeva, milleks 22. juuli.

 

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds