Jälgi meid

Korvpall

Korvpalli Meistriliiga finaalis kohtuvad Pärnu Sadam ja Tartu Ülikool

Teisipäeva õhtul Kalevi spordihallis peetud seeria otsustavas viiendas mängus selgitati BC Kalev/Cramo ja Pärnu Sadama vahel teine finalist. Võitjana väljus üllatuslikult suvepealinna võistkond.

Poolfinaalseeriat alustas selgelt paremini BC Kalev/Cramo, kes esimesed kaks mängu võitis võrdlemisi kindlalt. Arvestades, et Mihkel Kirvest segas vigastus ja olulist rolli kandnud ameeriklase Troy Barniesi hooaeg sai vigastuse tõttu veerandfinaalis läbi, siis oli vähe inimesi, kes uskusid, et Pärnu võib seeriasse tagasi tulla.

Pärnakad ise usku ei kaotanud ja kaks järgmist mängu võideti üllatavalt suure vahega. Kolmas mäng võideti 21 punktiga ja neljas mäng 18 punktiga. Viimane ja otsustav mäng oli tasavägisem, aga sarnaselt eelneva kahe mänguga tegi Pärnu kolmandal veerandajal vahe sisse ja kuigi vahe suureks ei kärisenud siis BC Kalev/Cramo liiga ohtlikuks enam ei muutunudki.

Varem oli juba endale koha finaalis kindlustanud Tartu Ülikool Maks & Moorits, kes alistas poolfinaalis TalTech/OPTIBET meeskonna. Selles seerias õigeks mänguks ei läinudki, sest tartlased kontrollisid mängukäiku täielikult ja said seerias kindla 3:0 võidu.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds