Jälgi meid

Korvpall

Kõlakad: Philadelphia 76ers uurib võimalust tuua meeskonda Kyle Lowry

Korvpalliliigas NBA on väga korralikku hooaega tegemas Philadelphia 76ers, kes hetkel hoiab ka idakonverentsis esimest positsiooni.  Sellest hoolimata soovitakse veel meeskonda täiendada, et olla play-offides võimalikult kõrges mängus ja pallida ka tiitlile.

NBA üleminekuaken lõppeb 25. märts ehk Philadelphia klubil ei ole jäänud enam palju aega. Sahinate järgi on esimeseks sihtmärgiks võetud Toronto Raptorsi kogenud mängujuht Kyle Lowry.

Kyle Lowry oleks Philadelphia jaoks ideaalne täiendus. Kogemused, võitja mentaliteet, sööduoskus, südikas kaitse ja kaugvisked on täpsed need omadused, mida Philadelphia uue mängija värbamisel silmas peab.

Teine küsimus on, kas mängija ise tahab klubiga liituda ning kas Toronto Raptors on nõus Lowryst loobuma. Eksperdid leiavad, et nende küsimuste taha diil ei jääks. Nimelt on Toronto Raptors hea tasemega meeskond, kuid tiitli nimel päris ei mängita. Samuti lõppeb Lowry leping klubiga tänavu suvel ning seega on viimane võimalus tema eest veel üleminekutasu saada ning teenida vahetusega meeskonda mõni noormängija.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds