Jälgi meid

Korvpall

Kevin Pangose liitumine AX Armani Exchange Milaniga sai ametlikuks

Mängujuht Kevin Pangos sõlmis kaheaastase lepingu Milano klubiga AX Armani Exchange.

Kanada korvpallur sõlmis 23. veebruaril küll lepingu Moskva CSKA-ga, kuid Ukrainas puhkenud sõja tõttu ta Vene armee spordiklubiga ikkagi ei liitunud.

Euroopas tegi Pangos endale nime Peterburi Zenidi ridades hooajal 2020-21, kui ta meeskonna vaieldamatu liidrina viis Peterburi klubi Euroliigas veerandfinaali ja alles otsustavas viiendas mängus jäädi Barcelonale alla. Isikliku statistikasse jäi Pangosel tol Euroliiga hooajal muljetavaldavad 13,5 punkti, 6,6 resultatiivset söötu ja 1,3 lauapalli.

Seejärel naasis Pangos Põhja-Ameerikasse oma NBA unistust püüdma, kuid läbilööki ei saavutanud ja plaanis naasta Euroopasse Moskva CSKA ridadesse. Ukraine sõja tõttu jäi see ära ja juba suvel sõnas Milani peatreener Ettore Messina, et suure tõenäosusega õnnestub neil Pangos Milani tuua.

Nüüd sai liitumine ametlikuks ja klubi kodulehele antud intervjuus sõnas Pangas, et tal on hea meel liituda niivõrd kõrgetasemelise organistasiooniga ja esindada Milano linna.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds