Korvpall

Kawhi Leonard viskas tagasitulekumängus 14 punkti

Korvpalliliigas NBA jooksis pärast pooleteist aastast pausi väljakule Kawhi Leonard, kes viskas Los Angeles Clippersi võidumängus 14 punkti.

Kahekordne NBA meister ning teatud perioodil üheks maailma parimaks mängijaks peetud Leonard aitas meeskonnal võita Los Angeles Lakersit tulemusega 103-97. Kokku veetis Leonard platsil 21 minutit.

“Eesmärk oli võimalikult hästi mänguminuteid ära kasutada, tunda ennast väljakul hästi, püsida terve ning võita see korvpallimäng. Me suutsime seda. Hooaja esimene kohtumine…pikk tee on minna,” olid Leonardi esimesed kommentaarid.

Clippersi eest tegi oma debüüdi ka John Wall, kes viskas 14 punkti ja jagas 3 resultatiivset söötu.