Korvpall

Kaunase Žalgiris avas Euroliigas võiduarve, Partizan endiselt võiduta

Kaunase Žalgiris avas Euroliiga kolmandas voorus võiduarve, kui koduväljakul alistati tulemusega 68:65 Bologna Virtus.

Külalismeeskond Itaaliast alustas küll kohtumist paremini ja juhtis peale poolaega seitsme punktiga, kuid Leedu klubi tuli pausilt tagasi selgelt parema energiaga ning pani kaitse täielikult lukku. Virtus viskas teisel poolajal kokku vaid 27 punkti.

Võitjate resultatiivseimaks mängijaks tõusis ka varasemates etteastetes täpset kätt näidanud Ignas Brazdeikis 14 punktiga. Kaotajate poolelt oli üleplatsimeheks Kyle Weems 15 punktiga.

Endiselt peale kolme vooru on võiduta liiga uustulnuk Partizan, kes kaotas koduväljakul 75:80 Olimpia Milanole. Lisaks Serbia klubile on peale kolme vooru võiduta vaid Müncheni Bayern. Samuti võib nendega liituda Crvena Zvezda, kui kaotatakse eestlaste koduklubile Baskoniale.