Jälgi meid

Korvpall

Joe Inglesi raudmehe seeria sai läbi, Austraallane jättis üle viie aasta esimest korda kohtumise vahele

Joe Ingles on erinevalt paljudest NBA staarmängijatest suurepärase tervisega ning naljalt juba kohtumisi vahele ei jäta. Utah Jazzi mängumees oli järjest osalenud 384-s põhihooaja NBA kohtumises. Viimases kohtumises Milwaukee Bucksi vastu sai seeria läbi.

Viimati jättis Ingles kohtumise vahele 16. detsembril 2015-ndal aastal. Edukas seeria lõppes ööl vastu laupäeva kannakõõluse vigastuse tõttu.

Kui lisada ka play-off kohtumised, siis osales austraallane järjest lausa 418-s kohtumises.

Nüüd, peale Inglesi vigastust, on kõige enam aktiivsetest mängijatest järjest NBA kohtumistes platsile jooksnud Kingsi mängumees Cory Joseph, kes on seda suutnud 274-s järjestikuses kohtumises.

Mängumehe kommentaar:”Ma ausalt öeldes ei tea, miks ma suutsin nii kaua järjest vigastusi vältida. Ma olen mänginud, sest olen tahtnud ja olen olnud terve…kui olen terve, siis mängin alati. Kui professionaalid ütlevad, et ma ei tohiks mängida, siis ei mängi. On olnud õnne, et seeria nii pikalt kestis.”

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds