Jälgi meid

Korvpall

Houstoni kollanokal on NBA-s käsil erakordne skoorimise seeria

Houston Rockets on sel hooajal jäänud NBA nõrgimaks meeskonnaks, aga vähemalt pakub klubile lootust helgemaks tulevikuks see, mida Jalen Green on viimastes mängudes korraldanud.

Eelmise aasta draftis teisena valitud Green on viies järjestikuses mängus vähemalt 30 punkti visanud ja see teeb temast NBA ajaloos alles kümnenda kollanoka, kes sellise seeriani jõudnud.

Green alustas oma vägevat minekut eelmise nädala alguses 30-punktilise esitusega San Antonio Spursi vastu ja ta on viie mängu peale keskmiselt kogunud 31,2 punkti.

Terve debüüthooaja peale on 20-aastane mängumees kogunud 17 punkti mängus ja tal on visete efektiivsusega olnud suured probleemid, kuid nüüd on tal käsi olnud lausa nii kuum, et isegi kaugviskeid on ta tabanud 42,6-protsendilise täpsusega.

Green on viimase 40 aasta peale koos Allen Iversoniga ainsad debütandid, kes suutnud viies järjestikuses kohtumises vähemalt 30 punktini jõuda. Eksklusiivses klubis on teiste seas veel ka sellised legendid nagu Wilt Chamberlain, Kareem Abdul-Jabbar ja Oscar Robertson.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds