Korvpall

Hiljuti Kalev/Cramo seitsme punktiga alistanud Zielona Gora võttis Moskva CSKA skalbi

Veel eelmisel nädalal Eestis Kalev/Cramoga madistanud Zielona Gora sai esmaspäeval ühe klubi kõige suurejoonelisema võidu, kui VTB-Ühisliigas alistas 93:90 valitseva Euroliiga meistri Moskva CSKA.

Esimene poolaeg kulges äärmiselt suureskooriliselt ja CSKA kergel domineerimisel. Teisel poolajal hakkas Zielona Gora kaitse paremini tööle ning mäng võrdsustus.

Viimasele rünnakule läks CSKA 90:90 viigiseisul. Mängujuht Daniel Hackett tõi palli üle, kuid kaotas selle Kris Richardile, kes tuli palliga üle ning tabas raske kaugviske. Lõppskoor Poola klubi kasuks 93:90.

Võitjate resultatiivseimad Gabriel Lundberg 26 ja Kris Richard 25 punktiga. CSKA parim Tornike Shengelia 19 punktiga.

Zielona Gora säilitab tänu võidule kõrget viiendat positsiooni liigas. CSKA jätkab teisel kohal.