Jälgi meid

Korvpall

Gregg Popovich: mõtlen olümpiamängudele iga päev

Olümpiamängudeni on jäänud natukene üle kolme kuu. Korvpalliturniiri suurfavoriidi USA koondise peatreener Gregg Popovich sõnas, et tähtsaks võistluseks valmistumine pakub talle juba praegu igapäevaselt mõtteainet.

USA koondis avaldas hiljuti 57 koondisekandidaadi nimed. Gregg Popovich jagab ülesandeid San Antonio Spursi juhendamise ja USA koondise ettevalmistamise vahel.

“Mõtlen mingil kujul igapäevaselt olümpiamängudele.”

USA loositi A-alagruppi, kus heitlevad edasipääsu nimel Prantsusmaa, Iraani ja kolmanda vastasega, kes selgub lähema aja jooksul. Poppovich tõdeb, et koondise peatreenerina on talle asetatud suured ootused.

“Ma ei veeda päris pool päeva koondise peale mõtlemisele, kuid igapäevaselt tuletavad ootused ja erinevad mõtted ennast siiski meelde. Endine peatreener Mike Krzyzsewski ütles, et see ongi nii ja tegelikult ka peab olema. USA koondise juhendamine on tohutu vastutus. Tahan anda endast parima ja olla turniiriks 100% valmis.”

Popovichi juhendatav San Antoni Spurs hoiab hetkel korvpalliliigas NBA läänekonverentsis üheksandat positsiooni.

 

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds