Korvpall

Goldens State Warriors ja Detroit Pistons pakkusid pöörase lõpuga kohtumise

Korvpalliliigas NBA alistas Detroit Pistons tulemusega 122:119 valitseva meistri Golden State Warriorsi. Otsustavaks sai viimase sekundi kolmene Saddiq Beylt.

Kohtumine kulges tasavägiselt ning sai selgeks, et otsustavaks saavad viimased minutid. Poolteist minutit enne lõppu pääses Pistons viiega juhtima, kuid Klay Thompson tassis Warriorsi järgi ning 10 sekundit enne lõppu oli vahe vaid üks punkt. Ründeõigus Warriorsil.

Jordan Poole käkkis aga rünnaku ära ja lõpptulemusena viskas Pistonsi mängumees vabaviskeid. Mõlemad tabasid ning vahe oli neli sekundit enne lõppu kolm punki. Seejärel pani Warriors palli mängu ning Thompson tabas sekund enne mänguaja lõppu kolmese ja viigistas seisu.

Pistons polnud aga oma viimast sõna öelnud ja jõudis viimase sekundiga omakorda tabada kolmese, mis kindlustas neile võidu numbritega 122:119.

Võitjate parimana viskas Bojan Bogdanovic 29 punkti, Warriorsile tõi 30 punkti Klay Thompson.