Korvpall

Giannis ja Milwaukee Bucks said Memphiselt 40-punktilise ketuka

Korvpalliliigas NBA sai piinliku kaotuse Milwaukee Bucks, kes kaotas Memphis Grizzliesele 101:142.

Memphis haaras initsiatiivi mängu esimestest minutitest ja enam tagasi ei vaadanud. Juba poolajapausiks oli kodumeeskonna edu 29 punkti.

Võitjate skoor jagunes väga võrdselt. Parima mängu tegi kolmikduubli kirja saanud Ja Morant, kes viskas 25 punkti, noppis 10 lauapalli ja jagas 10 resultatiivset söötu. Kaotajate poolelt viskas Giannis Antetokounmpo 19 punkti.

Memphis on nüüd järjest võitnud seitse kohtumist ning tõusnud läänekonverentsis esimesel kohale. Bucks jätkab idakonverentsis teisel positsioonil.