Jälgi meid

Korvpall

Giannis Antetokounmpo ei välista Milwaukeest lahkumist

Giannis Antetokounmpo tegi 11 kuud tagasi Milwaukee Bucksiga viieaastase lepingupikenduse, aga kahekordne NBA põhihooaja MVP ei välista seda, et meeskonnast lahkub.

Antetokounmpo aitas mullu Bucksi üle 50 aasta taas NBA meistriks, mis tema suur eesmärk oli, ja nüüd on sihid juba teised.

“Meie väljakutseks oli tuua siia meistritiitel ja me tegime selle ära,” märkis Giannis intervjuus GQ ajakirjale, mis valis ta oma aasta sportlaseks. “See oli väga raske, aga me tegime selle ära. Väga-väga raske, aga mulle lihtsalt meeldivad väljakutsed. Mis on järgmine väljakutse? See ei pruugi siin olla.”

Kreeka Friik lisas, et praegu tal lahkumisplaane pole, aga olukord võib muutuda.

“Mina ja mu perekond otsustasime jääda linna, mida kõik armastame ja mis on meie eest hoolitsenud, vähemalt seni,” ütles ta. “Kahe aasta pärast võib see muutuda.”

Giannis on tegemas järjekordset võimsat aastat, olles keskmiselt kogunud 26.5 punkti, 11.3 lauapalli ja kuus söötu mängu peale, aga Milwaukee on hooaega alustanud kehvalt – 14-st mängust on tulnud kaheksa kaotust. Kui olukord ei muutu, siis on võimalik, et 26-aastane superstaar kaob linnast isegi kiiremini kui arvata võib.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds