Korvpall

Edinson Cavani tassis Manchester Unitedi võidule

Premier League´s tegi seni oma parima kohtumise Manchester Unitedi särgis Edinson Cavani, kes aitas meeskonna kaotusseisust Southamptoni vastu lõpuks 3:2 võidule.

Esimene poolaeg oli võõral väljakul Manchester United jaoks nagu õudusunenägu. 26. minutil lõi 1:0 värava Jan Bednarek ja kümme minutit hiljem duubeldas eduseisu James Ward-Prowse.

Poolajapausil vahetati väljakule Edinson Cavani ja hakkas juhtuma. Esmalt andis Uruguay ründaja resultatiivse söödu Bruno Fernandesele. Seejärel lõi 74. minutil 2:2 viigivärava ja kõige tipuks vormistas lisaminutitel täpse pealöögiga kohtumise lõppseisuks 3:2.

Manchester Unitedi jaoks oli see kolmas järjestikune võit ja enne vooru viimaseid kohtumisi tõusti seitsmendale positsioonile. Southamptonil on kirjas üks punkt enam ja kohaks viies.