Korvpall

Devin Booker viskas võidumängus lausa 58 punkti

Korvpalliliigas NBA alistas Phoenix Suns tulemusega 118:114 New Orleans Pelicansi.

Kohtumist alustas paremini külalismeeskond New Orleansist, kui esimene poolaeg võideti 17 punktiga.

Teisel poolajal alustas Phoenix Suns tagaajamise missiooni ning paar minutit enne lõpuvilet see ka õnnestus, kui asuti juba seitsme punktiga kohtumist juhtima.

Võitjate poolelt tegi särava etteaste Devin Booker, kes viskas lausa 58 punkti ning võttis 6 lauapalli. Kaotajate parimana tõi Zion Williamson meeskonnale 30 punkti.

Mõlemad meeskonnad jätkavad läänekonverentsi eesotsas. Pelicans teisel ja Suns neljandal positsioonil.