Jälgi meid

Korvpall

Dallas Mavericksi omanik soovib klubi Euroopasse näidismängudele tuua

Dallas Mavericksi omanik Mark Cuban on avaldanud, et soovib klubiga Euroopas näidismatše pidada. Hetkel näeb plaan ette kohtumisi Sloveenias ja Madridis

Sloveenia on Dallase suurima staari Luka Doncici sünniriik ning just seal tegi noormees oma esimesed korvpallimängud. Doncic ja üleüldse korvpall on riigis ülimalt populaarne.

Madrid on samuti osavalt valitud asukoht, sest Doncic mängis enne Dallasesse siirdumist Real Madridis. Cuban soovibki näidismatši pidada just Real Madridi vastu.

Dallase omaniku sõnul on ta juba NBA organisatsiooniga läbirääkimistes, et arutada võimalikke näidismatše Euroopas. Loomulikult soovitakse seda teha siis, kui koroonaviirus taandunud ning piirangud leebemad või üldse kadunud.

NBA klubid on ka varasemalt Euroopas Euroliiga meeskondadega vastamisi läinud. Näiteks 2016-ndal aastal võtsid mõõtu Real Madrid ja Oklahoma City Thunder. Real Madridi ridades mängis ka 17-aastane Luka Doncic. Real Madrid võitis kohtumise viie punktiga.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds