Jälgi meid

Korvpall

Crvena Zvezda loodab meeskonda tuua kahekordse Euroliiga meistri

Serbia meister Crvena Zvezda loodab enda ridadesse tuua viimati NBA-s pallinud Faundo Campazzo, kes ihkab tagasi Euroopasse.

NBA klubi Dallas Mavericks loobus Campazzo teenetest ning seega on Argentina mängumees hetkel vabaagent.

Crvena Zvezda on Campazzo toomisest meeskonda vägagi huvitatud ning on väidetavalt lauale käinud lausa ligi kaks miljonit eurot. Samuti maksaks klubi 2.6 miljonit Real Madridile. Seda põhjusel, et Campazzo ostis ennast Hispaania klubist NBA-sse lahkudes kuue miljoni euro eest vabaks ning pole veel summat täielikult ära maksnud.

Tõe huvides tuleb mainida, et Crvena Zvezdal on hetkel erinevat sorti võlgnevuste ja nõuetekohase teabe esitamata jätmise tõttu uute mängijate lisamise keeld, kuid väidetavalt tegeleb klubi aktiivselt selle probleemiga.

Lisaks on Real Madridil lepinguliselt Faundo Campazzo mänguliste õiguste eesõigus ehk kui Hispaania klubi soovib mängijat enda ridades näha, siis on tal see võimalus, kui vastab rahaliselt teiste klubide poolt pakutavale.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds