Jälgi meid

Korvpall

Caris LeVertil avastati uue klubi arstlikus kontrollis kasvaja

Korvpalliliigas NBA toimus suurtehing, mille käigus liikus James Harden Brooklyen Netsi ja palju mängijaid Netsist mujale. Üheks neist oli Caris LeVert, kelle uueks koduklubiks sai Indiana Pacers. Enne platsile saamist tuli LeVertil mõistagi läbida arstlik kontroll, mis paljastas, et mängumehel on vasakus neerus väike kasvaja.

Ametlik pressiteade:”Caris LeVert jääb hetkel määramata ajaks korvpalliplatsilt eemale, sest MRT avastas arstliku kontrolli käigus tema vasakust neerus väikese kasvaja. LeVert läheb täiendavatele uuringutele ning rohkem detaile avaldatakse vastavalt uutele sündmustele.”

Indiana Pacersi klubi esindaja:”Omandasime LeVerti mängijaõigused, sest ta on veel noor ja väga talendikas korvpallur. Tema tegemised korvpalliplatsil tõestavad seda ning ees ootab suurepärane karjäär. Toetame LeVerti keerulisel ajal ning oleme kindlad, et varem või hiljem naaseb ta platsile.”

Caris LeVert i keskmised näitajad karjääri jooksul on 13.1 punkti, 3.7 lauapalli ja 3.7 resultatiivset söötu mängu kohta.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds