Jälgi meid

Korvpall

Pöörane mäng NBA-s: Bulls küll viigistas, kuid kaotas siiski kohtunike otsusega

Zach LaVine

Öösel toimunud korvpallilahingus Chicago Bullsi ning Indiana Pacersi vahel toimus järjekordne kõva andmine kui mäng läks lisaajale ning oleks pidanud, vähemalt Bullsi fännide arust, minema ka teisele.

Seda sellepräast, et kui mängida oli jäänud kõigest 0,3 minutit, tabas Zach LaVine mänguseisu viigistava kolmese ning andis korraks meeskonna poolehoidjatele võimaluse tähistada.

Pidu ei kestnud siiski kauaks, sest kohtunikud otsustasid, et üks kolmandik sekundit polnud piisav aeg, et mees säärase viske sooritada jõuaks ning määrasid korvi mitte lugenuks. Seega kuulus mänguvõit Pacersile skooriga 119-116.

Eriliselt kirgi küttev on see, et Zach LaVine kolmene oli otseseks vastuseks Victor Oladipo omale, mis hetk tagasi Pacersi ette viis. Põnevamat lõpplahendust on raske soovida! Mõlemad lõpusekundite kangelased olid samuti ka oma meeskondade suurimateks skooritegijateks. Zach LaVine kirjutas oma kontole 31 punkti ning Victor Oladipo 36.

Pacers teenis oma kuuenda järjestikkuse võidu ning hoiab nüüd Idadivisjonis 3. kohta. Pühapäeval minnakse vastamisi, hetkel esimest kohta hoidva, Toronto Raptorsiga.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds