Korvpall

Bucksi liider peale 0-3 kaotusseisu jäämist: me suudame veel seeria võita

Milwaukee Bucks vajab hooaja päästmiseks nelja järjestikust võitu. Idakonverentsi play-offi teises ringis ollakse 0-3 kaotusseisus Miami Heati vastu. Giannias Antetokounmpo tõdes peale kolmandat kohtumist, et meeskond oleks pidanud rohkem pingutama, kuid seeria võitmine on veel võimalik.

“Miami on väga raske vastane. Nad annavad alati endast platsil kõik. Ja nad mängivad kõik 48 minutit head korvpalli. Et neile vastu saada, peama vastama vähemalt samaga.”

Giannis toetas viimases kohtumises meeskonda 21 punkti ja 16 lauapalliga. Bucks juhtis enne viimast veerandit kohtumist 12 punktiga, kuid sellest võiduks ei piisanud.

“Pole kasu, kui mängid hästi vaid 36 minutit. Kõik 48 minutit tuleb täiega panna. Hetkel on Miami suutnud rohkem pingutada. Me peame lihtsalt paremini mängima, nii lihtne see ongi.”

Ning lõpetuseks lisas:”Kui on mõni meeskond, kes sellest kaotusseisust välja tuleb, siis oleme need meie. Peame endasse uskuma ja me suudame seda. Ma usaldan ja armastan oma meeskonnakaaslaseid. Tahan, et nad oleksid enesekindlad. Mina olen enesekindel. Me suudame seda.”