Jälgi meid

Korvpall

7 huvitavat statistilist näitajat käesoleva NBA hooaja kohta

Korvpalliliiga NBA hooaeg on jõudnud umbes poole peale. See on hea hetk pöörata pilk statistikasse ning vaadata, mida huvitavat tänavune hooaeg juba pakkunud on. Tavapärane statistika on liiga tavapärane, seega toome välja mõned huvitavad alternatiivsed statistilised näitajad, millega keskmine korvpallisõber ei pruugi kursis olla.

Giannis Antetokounmpo on mängija, kes teenib kõige rohkem vabaviskeid. Tänavuse hooaja jooksul on kreeklane teeninud kokku 338 vabaviset.

Stephen Curry näitab sarnaseid numbreid, mida näitas enda MVP hooajal – 29.5 punkti, 6.4 resultatiivset söötu ja 5.4 lauapalli.

Tänavusel hooajal on kõige rohkem korve visanud Nikola Jokic. Kuigi keskmine punktisaak on serblasel 27 punkti mängu kohta, siis korve viskab mees kõige enam.

Ükski mängija liigas ei tee keskmiselt vähemalt kahte vaheltlõiget mängu kohta. Parima näitajaga – 1.9 mängu kohta – on Jrue Holiday.

Draymond Greenil on rohkem resultatiivseid sööte(253), kui skooritud punkte (166).

Russell Westbrookil on teenitud täpselt sama palju tehnilisi vigu kui kolmikduubleid. Mõlemaid üheksa.

Chris Paul on vabaviskeid sel hooajal tabanud lausa 97.2%. NBA rekord ühe hooaja lõikes on 98.1% ja kuulub Jose Calderonile.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds