Vähemuses Barcelona tuli kaotusseisust välja ja võttis Osasunalt jõuga kolm punkti ära

Hispaania kõrgliigas säilitas liidrikoha FC Barcelona, kes võitis dramaatilises kohtumises 2:1 Osasunat.

Kohtumist asus juhtima koduväljakul mänginud Osasuna, kui kuuendal minutil suunas nurgalöögist tulnud palli David Garcia peaga Ter Stegeni selja taha.

31. mänguminutil teenis Robert Lewandowski üsna tobeda vea eesti teise kollase kaardi ja saadeti platsilt minema. Barcelona jäi vähemusse.

Barcelona lõi otsustavad väravad teisel poolajal. Esmalt tegi 48. minutil skoori Pedri, kui Osasuna kehva kaitsetöö tõttu jäi pall karistusalasse ripakile ning hispaanlane lõi palli kindlalt alla nurka.

Võiduvärava autoriks Raphinha, kes realiseeris de Jongi suurepärase söödu veel suurepärasema pealöögiga.

Barcelona jätkab tänu võidule Hispaania liiga liidrina ka peale käesolevat mänguvooru, Osasuna võitleb kohtade eest esikuuiku piirimail.