Arsenal alistas linnarivaali ja jätkab liidrina

Inglismaa kõrgliigas alistas Arsenal võõral väljakul tulemusega 1:0 Londoni Chelsea.

Võitluslik ja üsna kinnine esimene poolaeg väravaid ei toonud ning puhkepausile mindi seisult 0:0.

Teise poolaja algus sarnanes esimesele poolajale kuni 63. minutini, kui nurgalöögi järgses olukorras lükkas palli tühja väravasse kaitsemängija Gabriel.

Chelsea ei suutnud ülejäänud mänguaja jooksul ohtlikuks saada ning kohtumine lõppes tulemusega 1:0 Arsenali poolt vaadates.

Võit ja kolm punkti tähendavad, et Arsenal jätkab Inglismaa kõrgliiga liidrina. Chelsea jätkab seitsmendal positsioonil.