Jälgi meid

WRC

Yaris sütitab Evansis enesekindlust ning soovi võita veel rallisid

Elfyn Evans

Elfyn Evans krooniti nädalavahetusel aset leidnud üpriski kummaliseks kujunenud Rootsi WRC ralli võitjaks ning mehe enda sõnul on tal nüüd “auto, millest on alati unistanud”.

31-aastane uelslane saavutis Rootsis alles oma karjääri teise võidu, kuid mees andis mõista, et loodetavasti suudab ta head hoogu jätkata ning järgmist triumfi ei tule nii kaua oodata,

“Olen üliõnnelik, et saavutasime Toyotaga oma esimese võidu. Ning seda juba teisel rallil! Olen kogu meeskonnale suure tänu võlgu ning seda mittte ainult sellepärast, et nad on mulle suurepräase auto andnud, vaid ka toetuse ning abi eest auto testimisel,” ütles mees pärast võitu meediale.

“See masin annab mulle enesekindlust ning sellistes oludes, mis sel nädalavahetusel valitsesid, on see suureks eeliseks. Siiani on kõik väga nauditav olnud ning loodetavasti suudame ees ootavatel kruusarallidel sama hooga jätkata”.

Evansi esimene võit pärineb 2017. aastast kui ta oma koduralli Wales´is kinni pani. Tollal sõitis ta D-Mack Ford Fiestaga.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist WRC

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds