Jälgi meid

WRC

Toyota alustas järgmise hooaja WRC masina testimisega

Toyota Gazoo Racing teatas oma twitteris, et on alustanud 2021. aasta WRC karussellis kasutatava WRC Challenger testimisega. Uut autot katsetatakse hetkel Soomes, kus testipiloot Juho Hanninen rohketest lumeoludes masinat proovile paneb.

Uus auto põhineb GR Yaris`e mudelil, mida tutvustati esmakordselt automaailmale jaanuaris aset leidnud Tokyo Auto Salon messil. GR Yarisel on 257-hobujõuline ning kolmesilindriline mootor. Lisaks sellele ka neljaratta vedu.

Ka TGR pealik Tommi Mäkinen kommenteeris uue auto arendust:

“Tulenevalt sellest, et GR Yarist värskelt rahvale tutvustati, tahtsime olla kindlad, et ka uuel WRC autol oleks selle masinaga sarnased omadused. GR Yarisel on suurepärased omadused, mida saab iga Toyota juht ĂĽkskõik, kus ta ka poleks, nautida.”””

“Sooviksime sõita rallidel võimalikult sarnase masinaga sellele, millega igaĂĽks saab tänavatel tingi liigelda,” jätmas Mäkinen Toyota korporatsiooni strateegia lahtiseletamist.

Testimisi läbi viinud soomlasest piloot Hanninen tegi sama ka Toyota praeguse WRC autoga ning istub Rootsil rallil Jari-Matti Latvala autosse kaardilugejaks.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist WRC

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 30 seconds