Jälgi meid

WRC

Thierry Neuville teeb Rootsi rallit korraldada aitavatele vabatahtlikele annetuse

Thierry Neuville on käesoleval hooajal otsustanud pärast igat WRC etappi teha mõnele organisatsioonile või eesmärgile annetuse. Belglane kavatseb pärast võistlust anda iga kord ära vähemalt 2000€, kuid juhul kui ta peaks poodiumile jõudma, teeb ta lausa 10 000€ suuruse kingituse.

Näiteks annetas mees pärast Monte Carlo ralli võitu 10 000€ heategevusele, mis aitab haigetel lastel jõuda nende unistuse täitumiseni. Rootsi ralli lähenedes, loodab mees nüüd taas mõnda ettevõtmist sarnase summaga toetada.

Neuville on seekord lubanud raha anda neile, tänu kellele Rootsi ralli üldse teoks saab. Ehk vabatahtlikele. Sinna kuuluvad inimesed on need, kes hoolimata ilmast, aitavad publikut, korraldavad erinevaid ülesandeid kiiruskatsete ajal ning vahel ning aitavad tagada ka ohutust.

“Vabatahtlikud hoolitsevad ohutuse ning asjade sujuva kulgemise üle kõikidel kiiruskatsetel alates varajastest hommikutundidest kuni hilisõhtuni välja. Rootsis esindavad nad erinevaid spordiklubisid ning tänu nende tööle, teenivad nad raha, millega saavad jällegi oma organisatsioonde arendada – osta juurde varustust, parandada infrastruktuuri jne. Olen õnnelik, et saan kaasa aidata spordi kättesaadavusele kohalikul tasemel,” ütles mees kommenteerimaks oma otsust, miks seekordne annetus just sellisesse kotha läheb.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist WRC

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds