Jälgi meid

WRC

Testikatsetel näitasid võimu Toyotad. Eriti kiire oli Kalle Rovanperä

Eile aset leidnud esimese testikatse kiireim oli Kalle Rovanperä, kes edestas oma mitmekordsest maailmameistrist tiimikaaslast Sebastien Ogier`i pea nelja sekundiga.

Päeva teises pooles võeti vastu otsus katkestada ralli esimene kiiruskatse ning selle asemel sõideti hoopiski ka teine testikatse. Mõlemal neist polnud lumega praktiliselt mitte midagi pistmist.

Teise läbimise kiireim oli omaenese kuludega rallil osalev Jari-Matti Latvala, kes edestas taaskord teist aega näidanud Ogier`i 2 sekungida. Mõlemad sõidul olid esikolmikus vaid Toyotad. Kolmanda koha võtsid vastavalt esimesel sõidul Elfyn Evans ning teisel Kalle Rovanperä.

Teemu Suninen oli viimasel testikatsel neljas, elades suurel kiirusel üle ka ühe ohtliku spinni. Viiendat aega näitas Ott Tänak. Monte Carlo ära võitnud Thierry Neuville platseerus alles 7. kohale. Esimene võistluspäev saab alguse täna kell 09:42.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist WRC

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds