Jälgi meid

WRC

Sebastien Ogier:”Mehhiko ralli oleks pidanud ära jääma”

WRC autoralli Mehhiko etapil võidutsenud prantslane Sebastien Ogier sõnas, et arvestades maailmas toimuvat, poleks pidanud tegelikult etapp üldse toimuma.

Ogier teenis oma esimese etapivõidu Toyota rallimasina roolis. Algselt kolm päeva kestma pidanud ralli lühendati kahe päeva peale, et kõik sportlased ja taustajõud saaksid ohutult võimalikult kiiresti kodumaale naasta.

Kuuekordne maailmameistri sõnad peale etapivõitu olid järmised:”Minu armulugu Mehhikoga jätkub ka kaksteist aastat peale siin debüüdi tegemist. Kuid seekordne võit on arvestades olukorda eelnevatest väga palju erinev. Minu arust oleks pidanud see ralli ära jääma. Miski siin maailma ei ole tähtsam kui inimelu. Ma kardan, et me seame oma siinolekuga ka Mehhiko inimeste elud ohtu.”

Ning lisas:”Mul on kahju, et ei saa siinsete fännidega suhelda, kes on alati väga soojad ja südamlikud, sest peame olema võimalikult ettevaatlikud. Olen õnnelik, et teenisin Toyotaga esimese võidu, aga nüüd on aeg olla koos lähedastega ning loota, et maailm tuleb kriisist välja.”

WRC kalender on löödud segamini. Järgmisena toimuma pidanud Argentina etapp jääb kindlasti ära, edasiste etappide kohta tehakse otsused jooksvalt.

 

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist WRC

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds