Jälgi meid

WRC

Rootsi rallit lühendatakse kaheksa kiiruskatse võrra

Rootsi ralli saab alguse juba järgmisel nädalal 13. veebruaril. Ootamatult soojade ilmaolude ja lumepuuduse tõttu jääb kokku ära kaheksa kiiruskatsest.

Ürituse korraldajad oli lõpliku otsuse tegemise kuupäevaks määranud 3. veebruari, kuid pikendasid seda otsuse keerukuse tõttu veel päeva jagu.

Nüüdseks on otsus tehtud – ralli toimub ja selle kogupikkuseks saab umbes 180km(normaalne Rootsi ralli pikkus on 300km). Lõplik marsruut on veel kinnitamata, kuid on teada, et rallit lühendatakse kaheksa kiiruskatse võrra.

Rootsi ralli peakorraldaja Glenn Olssoni kommentaar:”Fantastiline, et me saame kinnitada Rootsi ralli toimumist. Paljud inimesed on viimastel päevadel tohutult tööd teinud, et jõuda olukorda, kus me praegu oleme. Olen rõõmus, et fännid ei pea pettuma.”

Rootsi ralli jäi viimati ära 2009a, kui rahvusvaheline autospordiliit eksperimenteeris uute rallidega ja jätsid kalendrist välja Monte Carlo, Rootsi, Mehhiko, Türgi, Saksamaa, Uus-Meremaa ja Jaapani ralli.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist WRC

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 30 seconds