Jälgi meid

WRC

Ogier loodab Rootsi rallilt head tulemust ning vähem probleeme

Sebastien Ogier

Sebastien Ogier ning Julien Ingrassa olid pärast Monte Carlo rallit ülimalt pettunud, sest meestel ei õnnestunud oma võiduseeria traditsiooni hooaja avaetapil jätkata ning oldi sunnitud alla vanduma seal triumfeerinud Thierry Neuville´ile.

Prantslane tunneb ennast enne Rootsi rallit enesekindlat ning tulenevalt sellest, et mees sama ürituse aastatel 2014, 2015 ning 2016 hooajal Volkswageni roolis kinni pani ka põhjusega.

Toyota Yaris WRC on Ogieri jaoks viie viimase aasta jooksul juba 4. erinevaks autoks, millega ta võidu sõidab ning enese sõnul on ta sellega juba suurepäraselt kohanenud.

“Armastan Rootsi rallit. See on maagiline etapp. Ainuke, mis sõidetakse 100% lumel ning nendel teedel on väga eriline tunne sõita,” ütles mees meediale antud intervjuus.

“Loodan tõesti, et suudame seal ka sel aastal head tulemust näidata. Olen seal ka eelnevalt häid aegu nautinud, kuid viimastel aastatel mitmete probleemide käes vaevelnud ning seega pole ma ammu suutnud seal võitu võtta. See on muidugi suuresti ka stradipositsioonis kinni olnud. Rootsi rallile WRC liidrina tulla on väga raske,” jätkas mees intervjuud positiivsetes toonides.

Siiski tuleb mainida, et sel aastal pole Rootsi rallil suurt lootust palju lund näha. Sarnaselt Eestiga on seal soojad ilmad teinud oma töö ning ralli pikkust on mitmete kiiruskatsete võrra vähendatud.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist WRC

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds