Jälgi meid

WRC

Ennast ise Rootsi rallile “ostev” Jari-Matti Latvala kaardilugejaks tõeline üllatusmees. Meeke illusioone ei loo

jari-mati latvala

Käesoleval hooajal töötuks jäänud ning oma rahade eest paaril WRC rallil osa võttev Jari-Matti Latvala kaardilugejaks Rootsi rallil saab olema endine WRC piloot Juho Hanninen.

2007. aastal ka Saarema ralli tšempioniks tulnud lahkus Toyota meeskonnast 2-aastat tagasi ning on sellest ajast peale Toyota WRC-programmis tegev olnud. Mees on ka eelnevatel testisõitudel Lattvala kaardilugejaks olnud.

Kui Lattvala ei ole veel lootust oma WRC-karjääri jätkumisest maha matnud, siis tema endine meeskonnakaaslane Kris Meeke pilvedes ei ela. Mees on tunnistanud, et tema päevad maailma prestiižsemas rallisarjas on loetud. Meest nähti oma nägu näitamas ka juba Dakari rallil nii, et tõenäoliselt on inglase tulevik seotud just selle võistlusega.

“Olen jõudnud punkti oma karjääris, kus pean olema realistlik. Ma ei sõida mitte millegi eest,” ütles mees meediale.

Lattvala osalemisega Rootsi rallil, on ülimalt tõenäoline, et seal osaleb kokku lausa 5 Toyotat. Lisaks soomlasele ja kolmele põhisõitjale on nimekirjas üles antud ka jaapanlane Takamoto Katsuta.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist WRC

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds