Jälgi meid

WRC

Rovanperä on oma esimeseks kruusaralliks WRC auto roolis valmis

Noor Soome ralliäss, kes saavutas äsja Rootsi rallilil oma karjääri parima tulemuse, tõustes oma elus esimest korda WRC rallil poodiumil ning võites kolmanda koha, on oma sõnul valmis ka sarja esimeseks kruusaralliks Mehhikos.

Mehe jaoks pole tegemist siiski päris uue etapiga, sest ta tegi seal oma debüüdi juba 2018. aastal WRC2 klassis Škoda roolis. Toona saavutas noormees seal 5. koha. Eelmisel hooajal Rovanperä meeskond antud rallist osa ei võtnud.

Käesoleval aastal on see mehe esimeseks kruusaralliks WRC autos. Siiani on teste tehtud Hispaanias, kus pinnas on Mehhikole sarnane ning soomlase sõnul sujusid need igati hästi:

“Hispaania testimine oli minu jaoks esimene kord kui sain Yaris WRC autot ka kruusal proovida. Sellest hoolimata harjusin autoga aina enam ning enam ning arvan, et leidsime lõpuks väga hea seadistuse. Arvan, et Mehhikost võib saada minu antud hooaja üks keeruliseim ralli, kuid eks me näe, mis juhtuma hakkab.”

Mehhiko etapp algab Eesti aja järgi neljapäeva südaöösel.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist WRC

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds