Meistrite Liiga: Tottenham pääses uskumatu mänguga poolfinaali. Ka Liverpool kindlalt edasi

llorente

Eile nähti Etihadi staadionil etendust, mida võib põnevuse poolest ilmselt sajandi mänguks nimetada. Pärast seitset löödud väravat ning Manchester City 4-3 võitu, sai Tottenham siiski tänu rohkematele võõrsil löödud väravatele edasi. Kahe mängu kokkuvõttes jäi seisuks 4-4.

Esimene poolaeg oli mõlema meeskonna kaitseliinis tegemist tõsise kaosega. Väravaid sündis sinna ning tänna. Manchester City läks 4. minutil Raheem Sterlingu väravast 1-0 juhtima ning kui juba tundus, et Pep Guardiola meeskond võtab siit lihtsa edasipääsu, siis Spursil oli teised plaanid. Son Heung-Min lõi kolm minutit hiljem ühe tagasi ning sama palju hiljem vormistas lõuna-korealane seisuks juba 2-1 külaliste kasuks.

Sellega polnud esimene poolaeg veel lõppenud. Kõigest 1(!) minut hiljem viigistas Bernardo Silva mänguseisu ja juba 21. minutiks viis Sterling taas kodumeeskonna ette. 3-2 eduseisus vajasid võõrustajad edasipääsuks vähemalt 2 väravalist võitu.

59. minutil jõudiski Sergio Agüero sihile ning lõpuks ometi paistis kodumeeskonnale kauaoodatud Meistrite Liiga poolfinaali koht käeulatuses. Sellegi poolest polnud ka Tottenham oma viimast sõna öelnud. 73. minutil lõi Fernardo Llorente nurgalöögist puusaga(!) väravaga, mis tähendes seda, et seisult 4-3 edeneks järgmisesse ringi Spurs.

Ka see polnud veel õhtu naelaks. Kohtumiste viimastel minutitel oli Sterling kirja saamas oma õhtu kolmandat väravat, kuid pärast VAR-i sekkumist see siiski tühistati, sest tabamusele eelnenud söödu andnud Agüero oli eelnevalt suluseisus.

Tottenham kohtub nüüd Meistrite Liiga poolfinaalis Juventuse alistanud Amsterdami Ajaxiga.

Teises eile toimunud kohtumises võttis Liverpool kindla -1 võidu ning edenes mugavalt poolfinaali. Nende vastaseks seal on FC Barcelona.